Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Zuzanna Niedzielak
 

Ukończyła z wyróżnieniem klarnet i kompozycję na Akademii Muzycznej im Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz studia podyplomowe w zakresie gry na klarnecie na Akademii LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 zuzanna_niedzielak.jpg Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie kompozycji muzyki filmowej i elektronicznej. Jest laureatką konkursów klarnetowych we Włoszakowicach i Piotrkowie Trybunalskim. Otrzymała II nagrodę na V Konkursie Kompozytorskim „Srebrna Szybka” oraz wyróżnienie na IV Konkursie Kompozytorskim „Srebrna Szybka” w Krakowie.

Jako solistka występowała m.in. z orkiestrą  Filharmonii Łódzkiej, Płocką Orkiestrą Symfoniczną i Ladies First Symphony Orchestra. Jest pierwszą klarnecistką Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Wykonuje również muzykę kameralną. Komponuje utwory kameralne oraz orkiestrowe, często zajmuje się również aranżacją. Na Akademii Muzycznej w Łodzi prowadzi przedmiot autorski „instrumentacja na orkiestrę dętą i big band”. Wiele jej kompozycji powstało z myślą o młodym wykonawcy.
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony