Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Tadeusz Melon

 
Skrzypek, kompozytor i aranżer; absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunkach: wykonawstwa instrumentalnego -LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 tadeusz_melon.jpg skrzypce oraz kompozycji; od 1988 roku współpracuje z wieloma zespołami o różnorodnej stylistyce muzycznej w kraju i za granicą jako skrzypek, kompozytor i aranżer.

Występował na wielu festiwalach krajowych i zagranicznych (m. in. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Piknik Country Mrągowo, Polish Fest w Miwaukee, USA, Cygańskie Impresje, Łódź, Warszawa, festiwalach w Brazylii i Meksyku), w programach radiowych i telewizyjnych, w przedstawieniach teatralnych (m. in. „Fiddler on the Roof” w Milwaukee, „Dwie gitary” w Teatrze Żydowskim w Warszawie).

Założył i prowadzi trio instrumentalne. Jest autorem utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej, piosenek dla dzieci i dorosłych, muzyki filmowej. Jest także laureatem konkursów kompozytorskich w kraju i za granicą.
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony