Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Sylwester Trojanowski


Sylwester Trojanowski w 2005 roku ukończył specjalność - Organy w klasie prof. Marii Terleckiej, w 2009 roku otrzymał dyplom specjalności Muzyka kościelna. LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 sylwester_trojanowski.jpgWówczas kształcił się u dra Bartosza Jakubczaka w zakresie gry na organach i prof. Cezarego Szyfmana - emisji głosu. U prof. Michała Dąbrowskiego doskonalił umiejętności improwizacji z elementami akompaniamentu liturgicznego.

Uczestniczył w kursach i seminariach prowadzonych przez wybitnych organistów i kameralistów, m. in. Andrzeja Chorosińskiego, Józefa Serafina, Liliannę Stawarz, Nicholasa Parle'a, Juliana Gembalskiego, Tomasza Adama Nowaka. Koncertuje w Polsce jako solista i kameralista. Od wielu lat współpracuje z Zespołem Muzyki Dawnej Diletto Anny Moniuszko, realizując partie basso continuo. Prowadzi również działalność pedagogiczną w PSM I i II stopnia w Suwałkach w klasach: fortepianu, organów, harmonii i improwizacji.

Od 2007 roku pełni funkcję organisty i dyrygenta w kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. W roku 2009 został prezesem Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego TAK, które jest inicjatorem wielu wydarzeń kulturalnych szczególnie na Podlasiu.

 

Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony