Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Pawel Skalski
 

Pedagog tańca, tancerz i choreograf. Dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Absolwent teatrologii na UŁ. Związany z Teatrem Tańca AlterWitolda Jurewicza i łódzkiego Teatru LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 pawel_skalski.jpgTańca Pracownia Fizyczna. Laureat kilkudziesięciu Turniejów Tańców Polskich w Formie Towarzyskiej, w tym dwukrotny tytuł wicemistrza Polski. Wykładowca na kierunkach tanecznych, w tym na Akademii Muzycznej w Łodzi.Tancerz m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiuoraz Teatrze Starym w Krakowie. Twórca i reżyser autorskiego spektaklu Aqui y Ahora w Teatrze Nowym w Łodzi, inspirowanego tangiem argentyńskim. Autor ruchu scenicznego w spektaklach Eva Peron w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, Tango w Teatrze Współczesnym w Szczecinie oraz filmu tanecznego Tactum w reż. K. Stasiaka.


Po latach nauki w Polsce,Paweł pogłębiał swą wiedzę u źródeł tanga, w szkolew Buenos Aires. Prowadzi od wielu lat według swojej autorskiej metodywarsztaty i zajęciatanga argentyńskiego. Istotą jego zajęć jest praca nad świadomością ciała,budowaniemkontaktu między partnerami oraz poszukiwanie wspólnych źródeł ruchu.
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony