Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Małgorzata Pawłowska – sopran
 

 
Urodziła się w Kutnie, gdzie ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego. Czynnie koncertuje w kraju i za granicą (m.in. w Holandii i Włoszech). LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 malgorzata_pawlowska.jpgBrała udział w wielu kursach mistrzowskich (m.in. z Agnieszką Mikołajczyk, Teresą Żylis – Garą i Warcisławem Kuncem) i konkursach, otrzymała m.in. wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz w Busku – Zdroju, a także została finalistką Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej „Złote Głosy” oraz Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Zinki Milanov w Rijece w Chorwacji.

Dotychczas, wcieliła się w role Hrabiny w „Weselu Figara” Wolfganga Amadeusza Mozarta (Warszawska Opera Kameralna, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga), Donny Anny w „Don Giovannim” tego samego kompozytora (Pałac w Nieborowie), a również Tatiany w ,,Eugeniuszu Onieginie” Piotra Czajkowskiego (Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie).

Obecnie przygotowuje się do roli Fiordiligi w „Cosi fan tutte” Mozarta na 52. Festiwalu Jana Kiepury w Krynicy – Zdroju. Małgorzata Pawłowska jest tegoroczną dyplomantką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie Dziekana Wydziału Wokalno-Aktorskiego, prof. Ryszarda Cieśli.
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony