Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015
27 lipca (sobota) godz. 16:00


Otwarcie wystawy Stanisław Moniuszko w plakacie artystycznym, ze zbiorów Adama Czopka
 
Wystawa zorganizowana w związku z 200.rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki oraz ogłoszonym w Polsce w 2019 - Rokiem Moniuszkowskim.

Spotkanie z cenionym redaktorem i krytykiem muzycznym Adamem Czopkiem, który przez wiele lat swojej zawodowej aktywności zbierał plakaty operowe i koncertowe. Wystawy przegotowywane przez Adama Czopka już kilkakrotnie wzbogacały prezentacje Letnich Festiwali Muzycznych w Kutnie.

Stanisław Moniuszko zajmuje szczególne miejsce w polskiej muzyce artystycznej, jednakże nie tak często jego dzieła goszczą na scenach operowych czy koncertowych. Tym bardziej zachęcam do zwiedzenia Wystawy, na której zobaczymy także plakaty oper mniej znanych.

Adam Czopek,
Anna Jeremus-Lewandowska - kurator wystawy
Adam CzopekAnna Jeremus-Lewandowska  

Kutnowski Dom Kultury (Wystawa czynna przez cały okres trwania LFM. Wstęp wolny)
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony