Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015
22 sierpnia (czwartek) godz. 18:00


Koncert Gran Balet Argentino
 
GRAN BALLET ARGENTINO (Reżyser: Alejandro Miguel Tapia) - Grupa artystyczna zajmującą się rozpowszechnianiem muzyki i tańców argentyńskich od 1963 roku. Składa się z tancerzy, muzyków, śpiewaków i aktorów, którzy głęboko zaangażowani w duszę ludzi argentyńskich, ich osobowość i stosunek do życia, podróżują po kraju i świecie, aby pokazać korzenie i ludzki krajobraz argentyńskiej ziemi.

Zespół rozpoczął występy zagraniczne w 1984 r. Każdy z regionów rozległej Argentyny, wraz z jego wyjątkowymi cechami, jest reprezentowany za pomocą elastycznych produkcji, ukazujące najbardziej tradycyjne cechy i zwyczaje, charakterystyczne gesty, techniki.

Repertuar zespołu dzieli się pomiędzy tango i tańce wiejskie. Pierwszy taniec, niewątpliwie związany z wizerunkiem Argentyny, dodaje do spektaklu jego intensywnej zmysłowości.

Pobierz folder GRAN BALLET ARGENTINO.pdf w formacie PDF
 

Kutnowski Dom Kultury
Ilość miejsc ograniczona
Bilety do kupienia w kasie KDK / CMiT lub online (impreza towarzysząca).

Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony