Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Iwona Kaczmarek sopran liryczny

2000 - ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno-aktorskim. Już w czasie studiów rozpoczęła współpracę z Filharmonią Łódzką i z Teatrem Wielkim w Łodzi. Występuje na estradzie. Koncertuje w całej Polsce z wybitnymi śpiewakami polskimi.

Piotr Kaczmarek tenor

2000 - ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Dalszą edukację podjął u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa.  Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi.

Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z filharmonią warszawską, katowicką, krakowską i rzeszowską. a także z Teatrem Muzycznym w Lublinie .

Organizator nie odpowiada za treść biografii artystów umieszczonych na stronie internetowej.

Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony