Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Iwona Kaczmarek sopran liryko-dramatyczny

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi . Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej w operze G. Verdiego Aida. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in .: Aida , Tosca, Hrabina, Halka , Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza.
Występuje gościnnie na terenie całego kraju śpiewając zarówno repertuar klasyczny jak i estradowy.

Piotr Kaczmarek tenor dramatyczny

Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 1999 r współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi i

Lublinie. Debiutował w partii Saszy i Mendla w Skrzypku na dachu. Od 2000 do 2007 roku był solistą Reprezentacyjnego zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.: Tosca, Halka, Aida oraz w następujących operetkach: Wesoła Wdówka, Księżniczka czardasza, musicalu Skrzypek na Dachu. Ma za sobą liczne koncerty w Polskim Radio i Telewizji.

Iwona i Piotr Kaczmarek
- są śpiewającym małżeństwem od 14 lat . Podyplomowe studia odbyli pod kierunkiem wybitnego bułgarskiego tenora Kałudi Kałudowa. Obdarzeni są głosami o charakterystycznej, ciemnej i ciepłej barwie. Ich umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru od pieśni poprzez musicale, operetkę, aż po klasyczną „wielką” operę.

Organizator nie odpowiada za treść biografii artystów umieszczonych na stronie internetowej.

Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony