Festiwal Muzyczny w KutnieFestiwal Muzyczny w Kutnie  
Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015	Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2015

Bernard Zdonek

 
Absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi, w klasie prof. Igora Cecocho. Rodowity kielczanin. Już jako kilkulatek LetniFestiwal.pl, Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2010 bernard_zdonek.jpggrał na małym keyboardzie. Podstawową szkołę muzyczną skończył na skrzypcach.

Jako licealista współtworzył w Kielcach grupę Clezmer's oraz All Jazzera, z którą na festiwalu FAMA w Świnoujściu był laureatem w widowisku multimedialnym poświęconym muzyce Krzysztofa Komedy.  Na co dzień jest trębaczem w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Chętnie sięga po repertuar jazzowy, bluesowy oraz współpracując z łódzkim zespołem Samokhin Band po szeroko pojmowaną muzykę rozrywkową. Koncertuje z Big Bandem "Fabryka Wełny" gdzie spełniania pasje z lat studenckich.
Festiwal Muzyczny w Kutnie
  © X Letni Festiwal Muzyczny Kutno 2019
      Stronę wykonał Netstar Kutno
Logowanie administratora stronyMapa stronyLogowanie administratora strony